Як виростити та доглядати за травою Ліліпут: керівництво для початківців

Як виростити та доглядати за травою Ліліпут: керівництво для початківців

Кожен сучасний садівник мріє про гарний та якісний газон. Декоративна трава Ліліпут є дуже стійкою до несприятливих погодних умов. Вона стійка до витоптування та невибаглива у вирощуванні. Інтернет-магазин Green Home https://greenhome.in.ua дає можливість замовити даний товар онлайн. Професійні консультанти нададуть всю необхідну інформацію, порадять, як правильно використовувати цей газон.

Як виростити траву ліліпут? 

Ця низькоросла трава підходить для створення гарного ландшафту. Вона не потребує значних зусиль у догляді. Газон має чудовий смарагдовий колір. Він шовковистий та дуже ніжний. Таке покриття буде радувати вас дуже довго. Воно підходить як для саду, так і для клумб. Ось деякі основні кроки при вирощуванні цієї трави.

  1. Ліліпут може рости на сонці або в напівтіні. Вам потрібно підготувати землю й видалити всі бур’яни.

  2. Варто також перекопати ґрунт. Це допоможе наситити його киснем.

  3. Дуже допомагають всілякі засоби та компост.

  4. Насіння треба рівномірно посадити у співвідношенні 1:1. Сійте траву весною або на початку осені шляхом двох перехресних напрямків для уникнення прогалин.

  5. Після цього потрібно одразу полити землю. Це треба робити до появи сходів.

Ліліпут зробить ваш сад гарним та доглянутим. Ви зможете створити зелений килим. Він буде радуватиме око та слугуватиме місцем для відпочинку. Інтернет-магазин Green Home має тільки якісне насіння. Воно добре сходить та не вимагає значних зусиль у догляді.

Як доглядати за травою Ліліпут?

C:\Users\ACER\AppData\Local\Temp\{CA53F9B6-083A-4A54-888B-1BFA6CA1EB87}.tmp

Ця газонна трава не вимагає постійного косіння чи поливу. 

Ось деякі основні правила догляду за цим видом насіння.

  1. Ліліпут треба поливати помірно, а саме 2-3 рази на тиждень. Коли газон виросте, він потребуватиме води один раз на тиждень або рідше. Це все залежить від погоди та сонячної активності. Поливати краще вранці або ввечері.

  2. Газон не потрібно косити, його треба підстригати на третину, десь раз на місяць.

  3. Також важливо використовувати спеціальні засоби для підживлення, такі як азотні добрива. 

  4. Десь один раз на рік треба буде проводити аерацію. Вона надає доступ повітря до кореневої системи. Використовуйте спеціальний аератор або вила.

  5. Ліліпут не сильно заростає бур'янами. Але, якщо ви побачите їх, використовуйте спеціальні гербіциди.

Ця трава не потребує особливого догляду. Якщо є гарне насіння та проводити всі необхідні процедури, то ваш газон буде мати чудовий вигляд протягом багатьох років.

Поради та рекомендації для початківців

Садівники-любителі мають звернути особливу увагу на техніку посіву. Насіння потрібно змішати з піском у співвідношенні 1:1. Після завершення цього процесу треба все акуратно загорнути та притоптати.

При появі перших сходів ви маєте видаляти бур’яни. Це можна робити вручну або використовувати спеціальні хімічні засоби.

Перед настанням холодів та морозів важливо провести косіння газону. Залишайте стебла завдовжки 4–6 см. Дбайте про підживлення трави. Замовляйте в інтернет-магазині Green Home препарати з високим вмістом фосфору та калію. Вони зміцнять кореневу систему та підвищать стійкість трави до мінусових температур та хвороб. 

У країнах із суворими зимами потрібно додатково захистити газон. Використовуйте шар мульчі для кореневої системи. Після випадання снігу намагайтеся не ходити по траві. Це потрібно для того, щоб уникнути її ущільнення та пошкодження.

Якщо ви тільки починаєте знайомство з таким видом газону, звертайтеся до професіоналів за допомогою. Вони порадять, як правильно доглядати за травою, дадуть рекомендації та проконсультують при виникненні можливих проблем.