Увага! Це архівна версія сайту. Новий сайт ВЕГО «МАМА-86» знаходиться ТУТ

Комп’ютерна діагностика стану здоров’я

!!! Проект завершено !!!

Починаючи з 1997 року, кваліфікованими лікарями ВЕГО «МАМА-86» здійснюється комп’ютерна діагностика стану здоров’я (медичне обстеження стану всіх систем та органів організму).

Діагностика проводиться за методом, розробленим видатним німецьким вченим Р. Фолем. В своєму методі він поєднав переваги західних комп’ютерних технологій і погляди древніх на стан організму людини.

Метод Р. Фоля — це діагностичний метод, заснований на кореляції між змінами електропровідних властивостей біологічних точок виміру функціонального стану відповідних їм органів і систем організму.

Переваги методу Фоля:

  • можливість визначення захворювання на ранній стадії, що сприяє ефективності лікування;
  • встановлення причин хвороби, а не їх зовнішніх проявів;
  • метод дозволяє встановити і відслідковувати зв’язок, що відбувається в організмі до, під час і після лікування;
  • повне обстеження організму триває лише 30 хвилин;
  • на основі отриманих під час обстеження даних лікар надає заключення та первинні медичні рекомендації.

Для дітей віком до 14 років з багатодітних, неповних, малозабезпечених сімей, а також із сімей, що отримують субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, обстеження за методом Фоля проводиться безкоштовно.

За період з квітня по листопад 2002 року діагностику за методом Фоля пройшли понад 300 чоловік, серед них 210 дітей, яким було надано безкоштовні послуги.

За 1995—2002 роки, враховуючи дітей, обстежених за методом імунологічного дослідження (1995—1997 рр.), діагностичні послуги було надано більш як 2000 чоловік.