«МАМА-86» звертається до Мінприроди України з листом підтримки про затвердження Методичних рекомендацій з проведення загальної інвентаризації непридатних тазаборонених до використання пестицидів і агрохімікатів Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
Четвер, 06 серпня 2015, 16:07

Всеукраїнська екологічна громадська організація (ВЕГО) «МАМА-86» звертається до Мінприроди України з листом підтримки про затвердження Методичних рекомендацій  з проведення загальної інвентаризації непридатних тазаборонених до використання пестицидів і агрохімікатів на території України у якості Інструкції для обов’язкового виконання.

 
Мінприроди України затвердило Методичні рекомендації (Інструкцію) з проведення загальної інвентаризації непридатних та заборонених до використання пестицидів і агрохімікатів на території України Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
Середа, 08 липня 2015, 15:33

minpryrodyМіністерство екології та природних ресурсів України своїм наказом від 19 червня 2015 р. №199 затвердило Методичні рекомендації з проведення загальної інвентаризації непридатних та заборонених до використання пестицидів і агрохімікатів на території України.

 
ВЕГО «МАМА-86» відзначила Всесвітній День Землі – 2015 проведенням фінальних регіональних заходів національної інформаційної кампанії «Майбутнє без непридатних пестицидів» Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
Вівторок, 09 червня 2015, 18:03

op logo 240Щорічно 22 квітня, починаючи з 1970 р., у світі відзначають День Землі та проводять різноманітні заходи, спрямовані на збереження вразливого довкілля планети Земля.

 
Синергізм міжнародних хімічних конвенцій: плани дій України для просування та розвитку цілей хімічної безпеки Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
Вівторок, 09 червня 2015, 15:50

captionМіжнародні хімічні конвенції — Базельська конвенція про контроль за транскордонним перевезенням небезпечних відходів та їх видаленням, Роттердамська конвенція про процедуру попередньої обґрунтованої згоди відносно окремих небезпечних хімічних речовин та пестицидів у міжнародній торгівлі та Стокгольмська конвенція про стійкі органічні забруднювачі (СОЗ) є багатосторонніми природоохоронними угодами, які поділяють спільну мету захисту здоров’я людей та навколишнього середовища від небезпечних хімічних речовин і відходів. Україна є Стороною цих міжнародних угод.

 
Країни світу просунулися вперед з важливих питань щодо сталого управління хімічними речовинами та відходами: підсумки потрійної конференції Сторін Базельської, Роттердамської та Стокгольмської конвенцій Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
Вівторок, 09 червня 2015, 12:55

2015cops-b-240x160З 4 по 15 травня 2015 р. у Женеві пройшли спільні наради Конференцій Сторін Базельської (БК КС-12), Роттердамської (RC КС-7) та Стокгольмської (СК КС-7) конвенцій, які включали в себе засідання двох або трьох конференцій щодо спільних питань.

 
Громадськість підтримала проект закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
Понеділок, 06 квітня 2015, 17:05

caption2 квітня 2015 р. для широкого експертного обговорення було представлено проект закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

 
Про майбутнє без непридатних пестицидів говорили молоді жмеринчани Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
П'ятниця, 20 березня 2015, 16:41

caption19 березня у м. Жмеринка відбулися три інформаційні зустрічі для школярів 4-х класів в рамках інформаційної кампанії «Майбутнє без непридатних пестицидів».

 
В Івано-Франківську відбулася нарада-семінар «Пестициди — виклики сьогодення» Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
Понеділок, 16 березня 2015, 16:16

caption12 березня 2015 р. в м. Івано-Франківську відбулася нарада-семінар «Пестициди — виклики сьогодення» для директорів, завідуючих відділами, методистів станцій юних натуралістів та еколого-натуралістичних центрів, а також представника департаменту освіти Івано-Франківської ОДА (ОЕНЦУМ).

 
До першої річниці підписання Мінаматської конвенції про ртуть Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
Четвер, 09 жовтня 2014, 16:43

caption10 жовтня 2014 р. світова спільнота відмітить першу річницю підписання Мінаматської конвенції про ртуть.

 
ВЕГО «МАМА-86» взяла участь у вебінарі «Робота IPEN у регіоні країн СЄКЦА» Друк
Новини - Новини напрямку «Хімічна безпека»
Четвер, 26 червня 2014, 12:48

ipen-new-logoМіжнародна мережа організацій, що працюють у галузі хімічної безпеки (IPEN), Аналітичне екологічне агентство «Greenwomen» (Казахстан) і Центр «Эко-Согласие» (Росія) 25 червня 2014 р. організували вебінар «Робота IPEN у регіоні країн СЄКЦА».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 7
Головна Новини Хімічна безпека
Google+