Опубліковано український переклад Керівництва для підготовки Планів управління посухами ГВП ЦСЄ Print
Tuesday, 30 June 2015 12:19

captionВ рамках виконання Програми інтегрованого управління посухами, що виконувалася Всесвітньою метеорологічною організацією та Глобальним водним партнерством (ГВП) регіонального компоненту для Центральної та Східної Європи 2013–2015 роки, було розроблено ГВП ЦСЄ Керівництво для підготовки Планів управління посухами (Керівництво).

Документ розроблено з врахуванням політики та водного законодавства ЄС щоб надати практичну допомогу урядам країн у підготовці та імплементації Планів управління посухами на основі ризиків і відповідно Водної Рамкової Директиви ЄС як частини Планів управління річковими басейнами.

У розробці Керівництва брали участь експерти 10 країн — членів ГВП ЦСЄ, в тому числі і ГВП України. Робота над Керівництвом тривала 2 роки і включала роботу експертів та національні діалоги з обговорення національних політик управління посухами та проекту Керівництва за підтримки Програми інтегрованого управління посухами — ЦСЄ та Секретаріату ГВП ЦСЄ. Експертну групу очолила Єлена Фатулова, ГВП Словаччини.

Від України в обговоренні та наданні даних для Керівництва взяли активну участь фахівці: Тетяна Адаменко, Укргідрометцентр; Юрій Колмаз, Мінприроди, Андрій Демиденко — УЦЕВП, Михайло Яцюк — незалежний експерт, за сприяння та координації внеску від ГВП-України Анни Цвєткової, ВЕГО "МАМА-86".

З українським текстом Керівництва для підготовки Планів управління посухами можна ознайомитися тут:

 
Home Drinking Water and Sanitation News Опубліковано український переклад Керівництва для підготовки Планів управління посухами ГВП ЦСЄ
Google+