Опубліковано новий етапний відеофільм «Малі річки Києва» Print
Tuesday, 12 January 2016 15:00

captionПочаток 2016 року відзначено публікацією нового етапного відео «Малі річки Києва». 

Цей фільм засвідчує сучасний стан та проблеми малих річок великого міста. Доля водотоків та водойм Києва залишається невизначеною, як з точки зору їх існування як природного багатства і визнання їх культурної цінності для минулих і прийдешніх поколінь киян, так і з точки зору сучасного управління водними ресурсами міста-мільйонника. Це відео — підсумок вже 2 річної співпраці ГВП-Україна з молодим дослідником — Дмитром Перовим, автором коротких фільмів-cвідотств про стан та проблеми малих річок Києва.

Дмитро Перов свідчить про існування в межах Києва 18 малих річок, 31 струмка, 15 постійних водотоків без назв. Але ще є й так-звані відкриті дренажні системи, в які людина перетворила колись природні водотоки та водойми міста.

Дослідження триває...

ГВП це—міжнародна мережа організацій (державних, неприбуткових, регіональних, наукових, проектних, тощо ), залучених до управління водними ресурсами. Головне завдання ГВП – розвиток та імплементація в світовому масштабі принципів інтегрованого управління водними ресурсами, обмін інформацією та досвідом. Глобальне водне партнерство (ГВП) було засновано у 1996 році з метою сприяння інтегрованому управлінню водними ресурсами. ГВП України було засновано у 2006 році і входить до Регіонального водного партнерства — ГВП Центральної та Східної Європи. ВЕГО «МАМА-86» була одним із засновників цього партнерства в країні, а з квітня 2012 року виконує представницькі та адміністративні функції Водного партнерства України. Додаткову інформацію про ГВП (GWP) можна знайти тут

Ознайомитися з фільмом «Малі річки Києва» можна у вільному доступі на Уоutube.

 
Home Drinking Water and Sanitation News Опубліковано новий етапний відеофільм «Малі річки Києва»
Google+