"МАМА-86-Яремче" провела семінар в рамках Європейського тижня сталої енергетики Друк
Новини - Новини МАМА-86
Середа, 26 червня 2013, 00:00

130625 yaremche_seminar_european_sustainable_energy_week_t25 червня 2013, Яремче, Івано-Франківська обл. — В Екотуристичному візит-центрі Карпатського національного природного парку відбувся семінар "Енергозбереження та раціональне використання природних ресурсів" для відпочивальників дитячого санаторію "Прикарпатський". Захід провела ЯМЕГО "МАМА-86-Яремче" у співпраці з відділом екологічної просвіти Карпатського НПП у рамках Європейського тижня сталої енергетики.

У семінарі взяли участь 28 дітей різних вікових груп не тільки з Івано-Франківської, але й Львівської області, що, на думку організаторів, є важливим для розширення географічних рамок поінформованих осіб.

Висвітлені під час семінару питання включали глобальну проблему вичерпності традиційних джерел енергії, а також практичний досвід ВЕГО "МАМА-86" щодо впровадження енергоефективних заходів у побуті та популяризації використання відновлювальних джерел енергії, а саме сонячної, для обігріву приміщень. Учасники заходу отримали практичні навички зі складання планів економії енергоресурсів та збереження тепла у школах і власних помешканнях.

На завершення учасники семінару ознайомилися з виставкою еко-технологій ВЕГО "МАМА-86", представлених у візит-центрі.

Європейський тиждень сталої енергетики започатковано з ініціативи Європейської Комісії в 2006 році. Цього року ЄТСЕ триває з 24 до 28 червня. В Україні цей тиждень відзначають втретє.

Інформаційно-просвітницькі заходи, присвячені ЄТСЕ, провели також деякі інші осередки ВЕГО "МАМА-86", зокрема в Кіровограді та Миколаєві.

dscn4555

dscn4559

dscn4561

dscn4569

dscn4594

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Новини Новини «МАМА-86» "МАМА-86-Яремче" провела семінар в рамках Європейського тижня сталої енергетики
Google+