Закінчився відбір учасників до «Школи для представників екологічних громадських організацій» Print
News - MAMA-86 News
Friday, 12 June 2015 14:31

Всеукраїнська екологічна громадська організація (ВЕГО) «МАМА-86» в рамках реалізації проекту «Зміцнення потенціалу місцевих екологічних громадських організацій» за підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку (SIDA) закінчила набір учасників до Школи місцевих екологічних громадських організацій.

Протягом травня конкурсна комісія відібрала двадцятку кандидатів для навчання. Літня школа ВЕГО «МАМА-86» — це тренінгові компанії для представників екологічних громадських організацій для посилення їх спроможності впливати на екологічну політику. В рамках Школи заплановано надати місцевим екологічними організаціями, навички і знання, необхідні для дієвої реалізації ними власних проектів.

Навчальна програма складатиметься з 2-х навчальних модулів, по одному тижню кожен (І — червень, ІІ — жовтень). Школа включає дві навчальні сесії, присвячені кращим практикам щодо управління громадською організацією (фінансова спроможність та мобілізація ресурсів, інформаційно-комунікаційна діяльність, проектна діяльність) та різноманітним аспектам формування екологічної політики.

Старт школи вже наступного Понеділка. До зустрічі!

 
Home News Other News Закінчився відбір учасників до «Школи для представників екологічних громадських організацій»
Google+