Ми вітаємо учасників Першої в країні Школи для еко-НУО із успішним завершенням навчального модуля! Print
News - MAMA-86 News
Thursday, 25 June 2015 17:00

captionЗавершився перший навчальний модуль Школи для місцевих еко-НУО з 12 регіонів України, організованої ВЕГО «МАМА-86», який тривав з 14–21 червня 2015 року.

В рамках Школи учасники ознайомилися з діяльністю ВЕГО «МАМА-86», МБО «Екологія-Право-Людина», Національного екологічного центру України.

Учасники Школи пройшли навчання з лідерства, адвокації, проектного управління, залучення локальних ресурсів (фандрейзингу), ефективної комунікації.

Провів Тренінг Руслан Краплич — досвідчений і харизматичний тренер, голова Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

Протягом 3-х місяців в учасників є можливість перевірити отриманні знання на практиці. За цей час кожен з учасників має підготувати якісний проект, адвокаційну та фандрейзингову кампанії, спрямовані на вирішення найактуальніших екологічних проблем на місцевому рівні.

Очікується, що вже до кінця року 20 екологічних організацій будуть співпрацювати між собою, в рамках неформальної інформаційної мережі: обмінюватимуться досвідом, ефективними практиками, відвідають заходи один-одного. В жовтні поточного року знову зустрінуться, щоб поглибити набуті знання для формування екологічної політики в регіонах.

Літня школа ВЕГО «МАМА-86» — це тренінгові компанії для представників екологічних громадських організацій для посилення їх спроможності впливати на екологічну політику. В рамках Школи заплановано надати місцевим екологічними організаціями, навички і знання, необхідні для дієвої реалізації ними власних проектів.

Проект реалізовується за підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку (SIDA).

Навчальна програма 2015 року складається з 2-х навчальних модулів, по одному тижню кожен (І — червень, ІІ — жовтень). Школа включає дві навчальні сесії, присвячені кращим практикам щодо управління громадською організацією (фінансова спроможність та мобілізація ресурсів, інформаційно-комунікаційна діяльність, проектна діяльність) та різноманітним аспектам формування екологічної політики.

 
Home News Other News Ми вітаємо учасників Першої в країні Школи для еко-НУО із успішним завершенням навчального модуля!
Google+