Запрошуємо до участі в науково-практичній конференції «Звільнимо разом нашу землю від непридатних пестицидів» Печать
12.08.10 07:14

op_logo_24030 вересня – 1 жовтня 2010 року в м. Алушта (АР Крим) відбудеться науково-практична конференція «Звільнимо разом нашу землю від непридатних пестицидів», яку проводять Міністерство охорони навколишнього природного середовища України, Державне підприємство «Національний центр поводження з небезпечними відходами» та Всеукраїнська екологічна громадська організація (ВЕГО) «МАМА-86».

Організатори науково-практичної конференції зберуть представників зацікавлених сторін для обговорення шляхів вирішення проблеми очищення України від непридатних пестицидів, першим кроком до якого повинна стати повна інвентаризації непридатних пестицидів в усіх областях України за міжнародними стандартами.

Інструкція з проведення загальної інвентаризації непридатних та заборонених до використання пестицидів і агрохімікатів (НП) на території України за міжнародними стандартами та інші нормативні документи, які супроводжують загальну інвентаризацію НП, наразі розробляються ДП НЦПНВ за підтримки Міністерства охорони навколишнього природного середовища України в рамках міжнародного проекту ВЕГО «МАМА-86» «Зниження гострих ризиків від непридатних пестицидів в Україні».

До участі в науково-практичній конференції запрошуються науковці, спеціалісти в галузі вивчення та поводження з НП, бізнесмени, представники НУО та ЗМІ, інші зацікавлені сторони, які мають практичний досвід роботи з непридатними та забороненими до використання пестицидами та агрохімікатами.

Організатори науково-практичної конференції можуть відшкодувати витрати на проживання протягом конференції, дорогу (потяг/автобус/маршрутне таксі) та харчування обмеженій кількості учасників.

Для внесення на розгляд кандидатури учасника необхідно заповнити заявку із обов’язково зазначеними тезами доповіді (до 1 стор.) та надіслати до 10 вересня 2010 року на електронну адресу Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. .

Відбір учасників науково-практичної конференції буде здійснено Організаторами заходу на підставі розгляду заявок та тез доповідей. Результати відбору будуть оголошені 15 вересня 2010 року.

Докладнішу інформацію про науково-практичну конференцію, аплікаційну форму заявки та проект програми Ви знайдете на сайтах Мінприроди України та ВЕГО «МАМА-86» (mama-86.org.ua):

Контакти: (044) 456-13-38, 453-47-96; ел. пошта: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. .

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Главная Химическая безопасность Новости Запрошуємо до участі в науково-практичній конференції «Звільнимо разом нашу землю від непридатних пестицидів»
Google+