Акція «Українцям — екологічно чисте прання!» Печать
19.10.12 14:24

caption13 жовтня 2012 р. в рамках національної кампанії «Тиждень екологічного споживача 2012» на центральній вулиці Столиці — Хрещатику відбулась динамічна та цікава акція «Українцям — екологічно чисте прання!».

Організатором заходу виступила Всеукраїнська екологічна громадська організація «МАМА-86» за підтримки Шведського товариства охорони природи. Метою акції стало привернення уваги громадськості до проблем використання неекологічних пральних засобів та інформування про важливість свідомого споживацького вибору для нашого здоров’я та довкілля.

Під час акції волонтери, вдягнені у спеціальні костюми, інформували киян та гостей міста про те, чим шкідливі пральні порошки із високим вмістом фосфатів та поверхнево-активних речовин (ПАР), якими є наслідки неекологічного прання в Україні та навчали усіх охочих, як визначати безпечний пральний засіб за етикеткою в магазині.

Програма заходу також включала музичний супровід, конкурси із заохочувальними призами, спеціальну дошку відгуків «Еко-простирадло», де кожен міг залишити свої враження від події або побажання організаторам акції.

Також кожен бажаючий мав можливість випробувати своє вміння створювати гігантські мильні бульбашки. 

В рамках акції було розповсюджено більше 2 тисяч буклетів з інформацією про ризики використання пральних засобів із високим вмістом фосфатів, ПАР та інших небезпечних хімічних речовин та практичні поради, що допоможуть споживачу зробити правильний вибір.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Главная Химическая безопасность Новости Акція «Українцям — екологічно чисте прання!»
Google+