«МАМА-86-Яремче» провели обласний семінар для вчителів щодо поводження із непридатними пестицидами на Івано-Франківщині Печать
13.11.15 17:51

caption«Звільнимо нашу землю від непридатних пестицидів!» — під такою назвою у вересні 2015 року стартував проект на Івано-Франківщині, що є продовженням минулорічної інфомаційно-просвітницької кампанії ВЕГО «МАМА-86».

Практично всі регіони, де працюють осередки організації, продовжують всіляко сприяти зниженню гострих ризиків від небезпечних отрутохімікатів для здоров’я населення та довкілля.

Незважаючи на те, що Івано-Франківщина офіційно заявила про повне звільнення території області від непридатних пестицидів, тим не менше їх залишки ще створюють загрози в двох населених пунктах Галицького району.

09 листопада 2015 р. в м. Яремче в рамках Івано-Франківського обласного семінару для керівників гурткової роботи, члени «МАМА-86-Яремче» Марта Корчемлюк та Любов Косило представили результати ситуаційного дослідження проблеми в Україні та в області. Представники організації розповіли про те, як вчителі повинні працювати з дітьми щодо пошуку небезпечних схованок, а, в разі їх знайдення — на попередження негативного впливу на здоров’я.

Понад 20 вчителів різного фаху взяли участь у заході. Серед них були: географи, біологи, хіміки, історики тощо. Всі вони мають спільне покликання — виховувати справжніх патріотів рідного краю, небайдужих молодих людей, в тому числі, і екологічно освічених.

Проект має на меті об’єднання різних зацікавлених сторін для сталого вирішення проблеми непридатних пестицидів. Ця діяльність підтримується Шведською Агенцією Міжнародного розвитку та співробітництва SIDA.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Главная Химическая безопасность Новости «МАМА-86-Яремче» провели обласний семінар для вчителів щодо поводження із непридатними пестицидами на Івано-Франківщині
Google+