Агрокліматичне зонування території України з врахуванням зміни клімату Печать
Публикации - Публикации направления «Питьевая вода и санитария»
06.10.14 11:25

caption30 вересня 2014 року ГВП-Україна (Глобальне водне партнерство-Україна) опублікувало результат пілоту з питань аграрного сектору та посух в рамках Програми інтегрованого управління посухами (Програма).

Публікація «Агрокліматичне зонування території України з урахуванням змін клімату» була підготована кандидатом географічних наук Тетяною Адаменко за результатами роботи з вивчення основних агрокліматичних тенденцій за період 1961–2013 років та перегляду агрокліматичного зонування території України. Завдяки Програмі, яку впроваджують Глобальне водне партнерство Центральної та Східної Європи і Всесвітня Метеорологічна Організація, Україна отримала можливість запросити до партнерства Український гідрометцентр до роботи з питань управління посухами в Україні.

Глобальне водне партнерство (ГВП) було засновано у 1996 році з метою сприяння інтегрованому управлінню водними ресурсами. ГВП — мережева неприбуткова організація, що складається наразі з 2800 партнерських організацій у 167 країнах. ГВП України було засновано у 2006 році і входить до Регіонального водного партнерства — ГВП Центральної та Східної Європи. ВЕГО «МАМА-86» була одним із засновників цього партнерства в країні, а з квітня 2012 року виконує представницькі та адміністративні функції Водного партнерства України.
Додаткову інформацію про Програму IDMP GWP CEE WMO можна отримати тут:
 
Главная Питьевая вода и санитария Публикации Агрокліматичне зонування території України з врахуванням зміни клімату
Google+