Визначені переможці конкурсу на кращу журналістську роботу, присвячену проблемі непридатних пестицидів Друк
Вівторок, 26 жовтня 2010, 13:58

op_logo_240З 1 серпня по 15 жовтня 2010 року тривав конкурс на кращу журналістську роботу, присвячену проблемі непридатних пестицидів, «Звільнимо разом нашу землю від непридатних пестицидів!», ініціатором якого стала Всеукраїнська екологічна громадська організація «МАМА-86».

Головна мета конкурсу — привернути увагу суспільства до проблеми забруднення довкілля України непридатними пестицидами та їхнього впливу на життя і здоров’я населення. Тематика конкурсу охоплювала проблеми забруднення довкілля НП, роз’яснення небезпек, що виникають в разі порушення умов зберігання та використання НП для сільськогосподарських чи інших цілей, безпечне поводження з НП, питання інвентаризації та перезатарювання НП тощо.

У конкурсі взяли участь журналісти з різних регіонів України, які спробували висвітлити складну та злободенну проблему непридатних пестицидів: світові та українські реалії забруднення довкілля непридатними пестицидами, гострі ризики впливу НП на довкілля та здоров’я населення, можливі шляхи вирішення проблеми НП та найбільші складнощі в подоланні проблеми, а також практичне знешкодження НП.

Конкурсна комісія у складі Ганни Голубовської-Онісімової, президента ВЕГО «МАМА-86», координатора проекту «Зниження гострих ризиків від НП в Україні», Володимира Кузнєцова, режисера, незалежного експерта ЗМІ, Олександри Заруцької, головного редактора екологічного часопису «ЕкоМама», оцінювала роботи за попередньо розробленими критеріями.

За висновками Конкурсної комісії список переможців виглядає так:

І місце — стаття Олександра Галяса «Пробный камень доблести» (частина перша, частина друга) (одеська міська газета «Порто-франко»).

ІІ місце — стаття Ганни Гопко «Пестицидна війна» (щоденна всеукраїнська суспільно-політична газета «День») та стаття Миколи Цивірка «Коромисло гнеться від…нітратів» (всеукраїнська загальнополітична газета «Сільські вісті»).

ІІІ місце — стаття Вікторії Долгової «Життя з «приправою» (щоденна інформаційно-політична газета «Україна Молода»).

Спеціальний приз журі присуджений фільму Володимира Песляка «Пестицидна війна» («Інформаційний фонд WETI»).

Переможці конкурсу отримають пам’ятні грамоти, призи та грошові винагороди.

Урочисте нагородження відбудеться 3 листопада об 11.30 в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна» за адресою м. Київ, вул. Рейтарська 8/5а.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном (044) 456-13-38.

Контактна особа — Дарина Галатченко.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Хімічна безпека Новини Визначені переможці конкурсу на кращу журналістську роботу, присвячену проблемі непридатних пестицидів
Google+