За ініціативи «МАМА-86-Яремче» та за участю небайдужих громадян відбулася екологічна акція «Зробимо Україну чистою!» – 2016 Друк
П'ятниця, 06 травня 2016, 15:08

captionВ цьому році прибирали береги р. Мересний в с. Микуличин, поблизу загальноосвітньої школи. До заходу приєдналися працівники Карпатського національного природного парку, громадських активістів та учні 6-их класів Микуличинської ЗОШ під керівництвом вчителя біології Киселюк Марти Павлівни, а також представники Микуличинської сільської ради, які взяли на себе зобов’язання вивезти зібране сміття.

Основна мета акції — це не просто прибрати ділянку від твердих побутових відходів, але й звернути увагу і дітей, і дорослих на проблему забруднення водних ресурсів. Для кращого розуміння гостроти проблеми для дітей-учасників заходу було проведено практичний еко-урок на відкритому повітрі, на якому учні усвідомили, яким чином погіршується якість питної води в їхньому джерелі та які загрози це створює для здоров’я. Саме ці питання є ключовими в проекті «Забезпечення рівного права на воду і санітарію» за підтримки Шведської агенції міжнародного розвиткуSIDA. Окрім того, регіональним менеджером акції «Зробимо Україну чистою!» було передано необхідний комплект матеріалів: рукавички та мішки для сміття. Спільними зусиллями вдалося прибрати біля 2 км прибережної смуги.

Пам’ятаймо, що чистота водних ресурсів залежить від нас самих. Тому що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Фотографії акції дивіться тут.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Екологізація Новини За ініціативи «МАМА-86-Яремче» та за участю небайдужих громадян відбулася екологічна акція «Зробимо Україну чистою!» – 2016
Google+