Від навчання до стратегічного планування: "МАМА-86-Севастополь" визначає пріоритети своєї роботи на 5 років Друк
Новини - Новини МАМА-86
Субота, 18 травня 2013, 00:00

130517-18 sevastopol_strategic_planning_training_t17-18 травня, Севастополь — Організація "МАМА-86-Севастополь" розпочала роботу над п’ятирічним планом діяльності тренінгом "Стратегічне планування діяльності НУО", в ході якого активісти організації визначили стратегічні напрями та операційні цілі роботи до 2018 року.

Для "МАМИ-86-Севстополь" стратегічне планування є не просто даниною загальноприйнятим нормам професійного менеджменту. За словами керівника організації Тетяни Герасимової, вони йшли до цього протягом кількох останніх років, і запровадження нових методів планування стало реальною потребою. «Члени нашої організації – це люди з досвідом і професійним підходом до роботи, – каже вона. – З роками ми все більше долучаємося до місцевих подій і процесів, які стосуються екологічних питань, розвивається наша співпраця з органами влади і партнерськими НУО, все тіснішими стають наші зв’язки з нашими цільовими групами… Стратегічне планування допоможе нам краще бачити свої цілі й методи їхнього досягнення, а отже бути ефективнішими й приносити більше користі своїй громаді».

Розробка стратегічного плану розпочалася в рамках проекту з інституційного розвитку, підтриманого Центральним офісом ВЕГО "МАМА-86". Першим кроком став тренінг зі стратегічного планування, проведений для команди менеджером з питань інституційного розвитку ВЕГО "МАМА-86" Романом Шутовим. У тренінгу взяли участь найактивніші члени севастопольської організації.

У тренера лишились найприємніші враження від активності учасників тренінгу та продуктивності спільної роботи. "Ці люди мають величезний життєвий і професійний досвід, і вони насправді вже були носіями тих знань, які необхідні для якісного стратегічного планування, – розповів він. – Моє завдання як тренера було лише пробудити в них це знання і спрямувати їхню творчу енергію в необхідне русло. І той продукт, який ми отримали на кінець другого дня, є чудовим результатом їхньої творчості та командного духу".

Наразі робоча група на чолі з пані Герасимовою опрацьовує матеріали тренінгу і готує остаточний текст Стратегічного плану, який буде винесений на затвердження Загальними зборами організації.

130517-18 sevastopol_strategic_planning_training

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Новини Новини «МАМА-86» Від навчання до стратегічного планування: "МАМА-86-Севастополь" визначає пріоритети своєї роботи на 5 років
Google+