Нагороджено переможців конкурсу «Вода та фах» у м. Полтава Друк
П'ятниця, 06 травня 2016, 15:15

caption27 квітня у м.Полтава відбулось нагородження переможців конкурсу інформаційних плакатів «Вода та фах», що проводився з нагоди Всесвітнього  Дня Води. Організатор конкурсу — ВЕГО «МАМА-86». Нагородження проходило у відділі документів із природничих та аграрних наук Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П.Котляревського.

У конкурсі взяли участь 53 школяра з м.Полтави і с.Білики Кобеляцького району Полтавської області.  За результатами конкурсу були визначені переможці: Макаревич Михайло, Беседіна Валерія, Закаблук Іван, Квасневська Анна, Ігнатович Анна.  Крім того, заохочувальним призом було нагороджено дитину з особливими потребами.

Переможці конкурсу отримали в якості призів глечики-фільтри, наборигуашевих фарб і блокноти для малювання. Окрім конкурсантів, було нагороджено і вчителів, які отримали в подарунок канцелярські набори.

За словами самих учасників, вони отримали багато позитивних вражень від участі у конкурсі, присвяченому темі води, і з нетерпінням чекають научасть у наступному конкурсі від ВЕГО «МАМА-86». 

Додаткові фотографії дивіться тут.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Питна вода та санітарія Новини Нагороджено переможців конкурсу «Вода та фах» у м. Полтава
Google+