Вийшло друковане Керівництво з підготовки Планів управління Посухами українською! Печать
09.02.16 17:14

captionГлобальне водне партнерство (ГВП) Центральної та Східної Європи (ЦСЄ) та ГВП–Україна підготували український варіант публікації Керівництва з підготовки Планів управління посухами.

Це видання є продуктом роботи Програми інтегрованого управління посухами ГВП ЦСЄ, в розробці якого брали участь експерти 10 країн — членів ГВП ЦСЄ, в тому числі і українські фахівці.

Плани управління посухами — це важливий інструмент, який має стати складовою Планів управління річковими басейнами (ПУРБ) або окремим документом планування, відповідно до Водної Рамкової Директиви ЄС. І якщо питання управління повенями сьогодні вже має добре розроблену законодавчу базу в ЄС (Директива про оцінку та управління ризиками затоплення 2007/60/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 23 жовтня 2007 року ) і вже з 2016 року країни ЄС впроваджують друге покоління ПУРБ разом з Планами управління ризиками затоплення, то таке явище як посуха лише набуває належного відображення у політиці ЄС. В цьому контексті робота ГВП ЦСЄ є піонерською роботою на допомогу країнам ЄС у розробці Планів управління посухами, які базуються на принципах інтегрованого проактивного управління, тобто спирається на аналіз та управління ризиками посух.

З текстом Керівництва можна ознайомитися тут (PDF, 11,2 Мб)
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Главная Питьевая вода и санитария Новости Вийшло друковане Керівництво з підготовки Планів управління Посухами українською!
Google+