Мінагрополітики презентувало офіційний логотип, що позначатиме українську органічну продукцію Друк
Субота, 06 лютого 2016, 15:34

Organic Product_UA-240x1605 лютого 2016 року в м. Києві відбулась презентація офіційного державного логотипу для маркування органічної продукції сільського господарства.

Знак являє собою коло, в якому жовтий та блакитний кольори зливаються та утворюють зелений листок. Логотип було затверджено за результатами всеукраїнського конкурсу, в якому взяли участь 76 учасників із 17 міст України. Найкращою було визнано роботу харківської студентки Поліни Макарової.

«Найближчим часом буде створено реєстр виробників органічної продукції, у якому буде розміщено усі дані про виробників, які мають право використання затвердженого логотипу для маркування органічної продукції», — сказала заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова під час прес-конференції. Як повідомила голова правління Громадської спілки виробників органічної сертифікованої продукції Олена Березовська, для маркування органічної продукції буде створено окремий сертифікаційний орган. Також у заході взяли участь: Інна Гребенюк — заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, керівник апарату; Віктор Шуткевич — заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні; Олена Березовська — голова правління Громадської спілки виробників органічної сертифікованої продукції «Органічна Україна»; Катерина Малькова — менеджер проектів Міжнародної благодійної організації «Інформаційний центр «Зелене досьє»; Поліна Макарова — переможниця конкурсу; фіналісти конкурсу та представники органічного сектору.

Повний запис прес-конференції можна переглянути тут

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Екологізація Новини Мінагрополітики презентувало офіційний логотип, що позначатиме українську органічну продукцію
Google+