«МАМА-86-Яремче» отримала нагороду за друге місце на конкурсі «До чистих джерел» |
|
Середа, 24 квітня 2013, 00:00 |
24 квітня 2013, Київ —Громадська організація "МАМА-86-Яремче" з Івано-Франківської області отримала нагороду за друге місце, яке вона виборола на Всеукраїнському конкурсі "До чистих джерел" у 2012 році. Церемонія нагородження відбулася в рамках Міжнародного екологічного форуму "Довкілля для України".
![IMG 6979_t](/images/stories/000490/IMG_6979_t.JPG)
Леся Гайдук, заступник голови Яремчанської міської екологічної громадської організації"Мама-86-Яремче", з дипломом про нагородження організації за друге місце на конкурсі "До чистих джерел" і подякою від міністра екології та природних ресурсів України
|
Яремчанська міська екологічна громадська організація виборола нагороду в категорії "Інститути громадянського суспільства" за свою просвітницьку кампанію під назвою "Скажи "ні" фосфатам!"
"До чистих джерел" – щорічний конкурс, ініційований Міністерством екології та природних ресурсів України у 2001 р. Метою конкурсу є "залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення рівня екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів, шляхом розвитку громадянських екологічних ініціатив", згідно з наказом міністерства № 407 від 18 серпня 2012 р.
![IMG 6924](/images/stories/000490/IMG_6924.JPG)
![IMG 6928](/images/stories/000490/IMG_6928.JPG)
![IMG 6942](/images/stories/000490/IMG_6942.JPG)
![IMG 6945](/images/stories/000490/IMG_6945.JPG)
![IMG 6966](/images/stories/000490/IMG_6966.JPG)
![IMG 6967](/images/stories/000490/IMG_6967.JPG)
![IMG 6970](/images/stories/000490/IMG_6970.JPG)
![IMG 6971](/images/stories/000490/IMG_6971.JPG)
|
Додати коментар