«Інтегроване управління водними ресурсами (ІУВР) в умовах змін клімату: досвід України» — на YouTube опубліковано п’яту лекцію цього онлайнового курсу Друк
П'ятниця, 17 січня 2014, 10:20

caption17 cічня 2014, Київ — ВЕГО «МАМА-86» розмістила на YouTube п’яту лекцію онлайнового курсу «Інтегроване управління водними ресурсами (ІУВР) в умовах змін клімату: досвід України» – «Внедрение интегрированного управления водными ресурсами (ИУВР). Часть 2».

Лекцію читає кандидат фізико-математичних наук Андрій Демиденко, Український Центр екологічних і водних проектів (УЦЕВП).

Наразі лекція доступна російською мовою та з англійськими субтитрами.

Лекція присвячена ключовим принципам інтегрованого управління водними ресурсами та питанням стратегічного планування в цій галузі.

Онлайновий курс започатковано Глобальним водним партнерством (ГВП) - Україна за підтримки ГВП Центральної та Східної Європи у травні 2013 р. Він спрямований на просування теорії та практики ІУВР з урахуванням адаптації до надзвичайних природних явищ в Україні, а також представлення здобутків українських фахівців водного сектору для поширення їхнього досвіду як в України, та і за її межами, насамперед для колег з ГВП у регіоні Центральної та Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії (через це курс підготовлено російською мовою з англійськими субтитрами).

Попередні чотири лекції курсу такі: вступна лекція експерта ГВП-Україна Андрія Демиденка «Особливості переходу до інтегрованого управління водними ресурсами в пострадянських країнах»; лекція доктора біологічних наук Сергія Афанасьєва, Інститут гідробіології Національної академії наук України (НАНУ), «Водна рамкова директива ЄС: загальні принципи та методологія оцінки екологічного статусу»; лекція професора Олександра Ободовського, Київський національний університет імені Тараса Шевченка «Гідроморфологічна оцінка річкових водних об'єктів» та лекція кандидата фізико-математичних наук Марка Железняка, Інститут проблем математичних машин і систем НАНУ «Математичне моделювання для підтримки рішень у сфері управління водними ресурсами». (http://www.youtube.com/playlist?list=PLeJ1Ix5jTF2ja73G5299s3Q-wecB54R2Z)  

***

Глобальне водне партнерство (ГВП) було засновано у 1996 році з метою сприяння інтегрованому управлінню водними ресурсами. ГВП — мережева неприбуткова організація, що складається наразі з 2800 партнерських організацій у 167 країнах. ГВП України було засновано у 2006 році і входить до Регіонального водного партнерства — ГВП Центральної та Східної Європи. ВЕГО «МАМА-86» була одним із засновників цього партнерства в країні, а з квітня 2012 року виконує представницькі та адміністративні функції Водного партнерства України.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Питна вода та санітарія Новини «Інтегроване управління водними ресурсами (ІУВР) в умовах змін клімату: досвід України» — на YouTube опубліковано п’яту лекцію цього онлайнового курсу
Google+