Ситуація щодо забезпечення рівного права на воду та санітарію в Україні Друк
Публікації - Публікації напрямку «Питна вода та санітарія»
Четвер, 26 вересня 2013, 09:36

coverСитуація щодо забезпечення рівного права на воду та санітарію в Україні: результати пілотного проекту з самооцінки. / А.  Цвєткова, С. Вихрист, Т. Рахімова та ін. — К.: ТОВ «РІА «БЛІЦ», 2013. — 108 с.

ISBN 978-966-97248-6-1

У виданні представлені аналіз ситуації щодо забезпечення рівного права на воду та санітарію в Україні на національному та місцевому (м. Севастополь) рівнях, а також приклад самооцінки ситуації, що склалася в країні (на національному рівні) із рівним доступом до питної води та санітарії. Публікація зроблена за результатами пілотного проекту з тестування інструменту самооцінки, розробленого експертною групою при Секретаріаті Протоколу про воду та здоров’я до Конвенції ЄЕК ООН про охорону та використання транскордонних водотоків та міжнародних озер. Пілот впроваджувався Державною санітарно-епідеміологічною службою України та Все­українською екологічною громадською організацією «МАМА-86» у січні – березні 2013 р.

Публікація розрахована на широке коло зацікавлених осіб, включаючи фахівців державних та місцевих органів влади, підприємств, юристів, правозахисників, журналістів, членів громадськіх організацій, що займаються питаннями забезпечення громадян України питною водою та належними умовами санітарії.

УДК 351.778.31(477)
ББК 51.1(4Укр)1

Електронна версія видання (PDF, 1,3 Мб)
 
Головна Питна вода та санітарія Публікації Ситуація щодо забезпечення рівного права на воду та санітарію в Україні
Google+