Останні новини


Друге спільне засідання робочих груп проекту «Зниження гострих ризиків від НП в Україні» Друк
Четвер, 19 березня 2009, 00:00

00006625 лютого 2009 в смт Бородянка Київської області відбулося друге спільне засідання Робочої групи впровадження міжнародного проекту зі зниження гострих ризиків від непридатних пестицидів в Бородянському районі, Робочої комісії з питань інвентаризації та утилізації непридатних до використання отрутохімікатів на території Макарівського району та команди проекту «Зниження гострих ризиків від непридатних пестицидів в Україні».

Головуючі  та президія:

Гнатишин Михайло Ярославович — перший заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Київської області;

Кунаков Павло Олегович — начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Макарівської районної державної адміністрації Київської області, заступник голови Робочої комісії;

Котенко Василь Вікторович — голова Бородянської районної ради;

Голубовська-Онісімова Ганна Миколаївна — президент ВЕГО «МАМА-86», координатор проекту.

Присутні:

Члени робочої комісії з питань інвентаризації та утилізації непридатних до використанні отрутохімікатів на території Макарівського  району Київської області: 
Шимонович М. В. (начальник відділу природокористування північно-західного регіону Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області), Запольська О. П. (завідувачка санітарно-гігієнічним відділом Макарівської районної СЕС, представник члена робочої комісії Тарасенка В. В., головного лікаря СЕС).

Члени робочої групи впровадження міжнародного проекту зі зниження гострих ризиків від непридатних пестицидів в Бородянському районі Київської області:
Демченко А. П. (начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Бородянської районної державної адміністрації), Бабак Г. А. (завідуюча санітарно-гігієнічним відділом Бородянської районної СЕС), Маліновський О. М. (старший інспектор державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки Бородянського районного відділення ГУ МНС).

Команда проекту «Зниження гострих ризиків від непридатних пестицидів в Україні»:

Цигульова О. М. (провідний експерт з непридатних пестицидів), Онісімов Ю. В. (інформаційний менеджер проекту), Олійникова Г. В. (регіональний координатор проекту), Чайчук О. В. (асистент проекту).

Запрошені:
Юхимук С. С. (заступник голови Бородянської райдержадміністрації), Кухар В. І. (начальник відділу освіти Бородянської районної державної адміністрації Київської області),  Підоріна О. В. (начальник відділу житлово-комунального господарства Макарівської районної державної адміністрації), Мороз В. М. (редактор Бородянського радіо), Федяєва Н. М. (ТК «Авіс»), Комар М. М.  (редактор газети «Вперед»), Петюшенко Г. В. (депутат Бородянської районної ради), Сліпенко В. І. (голова Дружнянської сільської ради).

Слухали:

1. Вступне слово — Співголови засідання, перший заступник голови райдержадміністрації Бородянського району М. Я. Гнатишин, заступник голови комісії Макарівського району П. О. Кунаков.

2. Презентація — Г. М. Голубовська-Онісімова, координатор проекту: «Визначення місця розташування тимчасового складу зберігання НП».

3. Виступ – Г. В. Олійникова, регіональний координатор проекту: «Оголошення умов конкурсу «Найпотаємніша схованка отрути».

Вирішили:

  1. Протягом п’яти днів після затвердження рішення засідання, представникам Робочої групи та Робочої комісії надати до ВЕГО «МАМА-86» офіційну довідку про три можливих місця розташування в районі централізованого складу для розміщення перезатарених НП відповідно до параметрів первинного відбору, представлених на засіданні.
  2. Провести консультації з громадськістю районів щодо вирішення проблеми НП шляхом вивчення громадської думки.
  3. Проінформувати ВЕГО «МАМА-86» про наявні в районах громадські організації з метою розвитку інформаційно-комунікаційної кампанії для інформування населення про діяльність проекту та отримання зворотного зв’язку щодо виявлення нових місць розташування НП.
  4. Створити на базі старших класів шкільних навчальних закладів районів групи для поширення інформації про небезпеку НП та виявлення інформації про невідомі місця розташування НП в Макарівському та Бородянському районах.
  5. Розробити наступний етап проведення освітньо-інформаційної кампанії в начальних закладах.
  6. Оголосити конкурс «Найпотаємніша схованка отрути» та розмістити інформацію про нього у місцевих ЗМІ та на сайтах райдержадміністрацій районів.
  7. Обговорити у робочому порядку питання про підготовку до тренінгів та інвентаризації згідно методики Міжнародної організації ООН з сільського господарства та продовольства, що відбудуться наприкінці березня-протягом квітня за участі міжнародних партнерів.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Хімічна безпека Новини Друге спільне засідання робочих груп проекту «Зниження гострих ризиків від НП в Україні»
Google+