Моральні принципи члена ВЕГО «МАМА-86» Print
Thursday, 08 November 2012 16:41

Затверджений Загальними зборами членів ВЕГО «МАМА-86» 22 січня 2005 року.

Я патріот. Я хочу, щоб моя країна розквітала з кожним роком. Але я прагну екологічно збалансованого розвитку. Тому я працюю в організації «МАМА-86» і дотримуюсь наступних принціпів:
  1. Я не байдужа (не байдужий). Якщо в організації є проблеми, я не роблю вигляд, що вони мене не стосуються і намагаюся допомогти їх вирішити.
  2. Я маю терпіння допомагати менш досвідченим колегам і маю бажання навчатися у більш вмілих. Я не вирізняю моїх колег за статтю, національністю, рівнем освіти і досвіду, соціальним статусом.
  3. Нас поєднує в організації наш дух та ідеали. Кожен з нас бореться самотужки з несправедливістю в житті. Ми зібралися разом в одній організації для підтримки в цій вічній боротьбі.
  4. Я щира (щирий) в стосунках з колегами і поважаю їх. Тому, якщо моя думка не збігається з думкою інших, я її буду захищати відкрито, щоб зробити мою організацію більш міцною і привабливою для діяльності на благо України.
  5. Мої дії керуються інтересами справи, а не персональними амбіціями. Тому я хазяїн мого слова. Сказано — зроблено.
  6. Я вірю в суспільну роль жінки і матері для захисту природи і зростання якості життя. Тому я роблю все можливе, щоб жінки усвідомили цю роль і виконували її на благо України.
  7. Я працюю насамперед для людей та їх майбутнього, другою мотивацією є успіх моєї організації, і від цих двох складових залежить мій власний добробут.
  8. Чим більше я знаю, тим більше я не знаю. Я хочу бути професіоналом у власній сфері діяльності, тому використовую всі можливості для навчання в межах діяльності організації і ділюся цими можливостями з колегами.
  9. Я орієнтована (орієнтований) на результат, тому я роблю свій внесок до оптимальної організації процесу, який має забезпечити цей результат. Я впевнена (впевнений), що не існує нездійсненних цілей, якщо вони освячені добром і вірою.
  10. Я переконана (переконаний) в визначній ролі незалежних НУО для становлення екологічної демократії в Україні. Я вірю, що «МАМА-86» є зразком генерації та розповсюдження незалежної позиції з питань захисту довкілля та демократії. Я готова (готовий) докласти будь-яких зусиль, щоб цей високий принцип діяльності нашої організації зберігався, розвивався і був визнаний в українському суспільстві.

 
Google+