Інформаційне повідомлення про конференцію «Хімічна освіта в контексті хімічної безпеки: стан проблем і перспективи» Друк
П'ятниця, 14 січня 2011, 16:10
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (м. Київ), Всеукраїнська екологічна громадська організація «МАМА-86», Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського виступають ініціаторами міжнародної науково-практичної конференції «Хімічна освіта в контексті хімічної безпеки: стан проблеми і перспективи» з метою об’єднання зусиль викладачів системи освіти, представників академічної та вузівської науки, експертів, представників міністерств і відомств, профільних громадських організацій для вирішення низки проблем хімічної освіти, пов’язаних з сучасними аспектами хімічної безпеки.

Конференція буде відбуватись 25–26 лютого 2011 р. у НПУ імені М.П. Драгоманова (Київ, вул. Пирогова, 9, станція метро «Університет»).

Робочі мови конференції — українська, російська.

На конференції пропонується обговорити наступні теми:

  • Хімічне освіта як інструмент для досягнення цілей 2020 р. — майбутнє без хімічних токсикантів.
  • З­ав­дання націо­нальної р­еалізації Стратегічного підходу до міжнар­одного регулювання хімічних речовин (СПМРХР).
  • Національний внесок в міжнародні дії (майбутню конвенцію по ртуті), спрямований на скорочення і ліквідацію джерел ртуті та її забруднень з метою зменшення їх негативного впливу на здоров’я людей і навколишнє середовище.

У рамках конференції будуть працювати два семінари:

  1. Роль і місце хімічної освіти в процесі формування основ хімічної безпеки для досягнення цілей 2020 р. — майбутнє без хімічних токсикантів.
  2. Проблеми і перспективи національного впровадження Стратегічного підходу до міжнародного регулювання хімічних речовин.

Організаційні питання:

Для участі у роботі конференції необхідно в термін до 05.02.2011 р. надати в Організаційний комітет Заявку на участь (додаток 1) та тези доповідей (вимоги до оформлення тез доповідей див. у додатку 2), які необхідно надсилати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Програмний комітет повідомить авторів про включення їх доповідей до програми конференції не пізніше 10.02.2011 р.

Передбачається участь у роботі конференції без доповіді. Для цього необхідно в термін до 05.02.2011 р. подати до Організаційного комітету Заявку на участь.

За результатами роботи конференції буде випущено збірник фахових видань ВАК України «Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 5. Педагогічні науки: реалії та перспективи» (видання ВАК України).

Учасники конференції, які бажають щоб їх доповіді (статті) увійшли до «Наукового часопису Національного педагогічного Університету імені М.П. Драгоманова. Серія 5. Педагогічні науки: реалії та перспективи», повинні надати матеріали не пізніше 05.02.2011 р. електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Правила оформлення статей, що подаються в «Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія 5. Педагогічні науки: реалії та перспективи» Міжнародної науково-практичної конференції наведені у додатку 3.

Для презентацій доповідей надаються комп’ютер, проектор.

Доповіді повинні бути підготовлені у вигляді презентацій Microsoft Office PowerPoint.

Публікація тез доповідей у збірнику матеріалів міжнародної науково-практичної конференції «Хімічна освіта в контексті хімічної безпеки: стан проблеми та перспективи» та статей в «Науковому часопису Національного педагогічного Університету імені М.П. Драгоманова. Серія 5. Педагогічні науки: реалії та перспективи».

Організатори забезпечують харчування учасників конференції, проживання у готелі м. Києва та відшкодовують витрати на проїзд при наявності проїзних документів (квитків) на поїзд (не вище купе) або автобус.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Хімічна безпека Новини Інформаційне повідомлення про конференцію «Хімічна освіта в контексті хімічної безпеки: стан проблем і перспективи»
Google+