Тренінгова програма «Розробка та впровадження стратегій управління хімічними речовинами» Друк
Середа, 08 серпня 2012, 12:51

captionШведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) є організатором міжнародних тренінгових програм, які мають на меті покращення управлінських та технічних навичок представників країн-партнерів. Ці короткострокові програми охоплюють сфери, які є стратегічно важливими для економічного та соціального розвитку. Особлива увага надається секторам, у яких Швеція має значний досвід.

Щорічна регіональна тренінгова програма «Розробка та впровадження стратегій управління хімічними речовинами» з адмініструванням Шведського Агентства з питань хімічної промисловості (KemI) є однією з таких програм. У 2012 р. Sida подовжила мандат для KemI на проведення відповідних програм до 2016 р.

Мета програми полягає у забезпеченні представників органів влади та організацій, які займаються відповідними питаннями, інформацією та прикладами з організації контролю та управління хімічними речовинами. Під час першого етапу програми, учасники розроблятимуть власні проекти, над якими вони працюватимуть упродовж дії програми.

Цільова група — фахівці, які мають університетську освіту в галузі технічних наук та природничих наук або у будь-якій іншій відповідній сфері, а також мають практичний досвід управління хімічними речовинами не менш ніж три роки, бажано п’ять років.

Робоча мова навчання — англійська.

Більш детальну інформацію про тренінгову програму 2012–2013 рр. можна знайти за адресою http://www.swedenabroad.com/uk-UA/Embassies/Kiev/-/--sys1/.

Починаючи з 2010 р., представники ВЕГО «МАМА-86» проходять навчання за цією програмою. У 2011–2012 рр. пройшли навчання, розробили та виконали власні «проекти для змін» Марта Корчемлюк та Денис Павловський. Над проектами «Співробітництво з метою ліквідації ризиків від непридатних пестицидів (НП) в Івано-Франківській області» та «Україна вільна від ртуті у майбутньому» вони працювали упродовж дії програми та презентували результати роботи під час її заключного (другого) етапу.

100 0432

100 0436

100 0783

100 1393

100 1698

Group-photo

P9080122

Додатки:

  1. Звіт М. Корчемлюк
  2. Звіт Д. Павловського
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Хімічна безпека Новини Тренінгова програма «Розробка та впровадження стратегій управління хімічними речовинами»
Google+