Громадське лобіювання впровадження в Україні європейських підходів до вирішення проблеми електронних відходів: круглий стіл Друк
Понеділок, 13 травня 2013, 16:09

30 травня 2013 року о 10:30 в м. Київ (вул. Володимирська, 55, Великий конференц-зал Національної академії наук України) відбудеться круглий стіл з обговорення підходів до вирішення проблеми електронних відходів в Україні за європейськими стандартами.

Захід проводить Всеукраїнська екологічна громадська організація «МАМА-86» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Під час круглого столу буде представлено результати огляду сучасного стану політики поводження з електронними відходами в Україні та в Європейському Союзі та напрацьовані експертні рекомендації щодо комплексного вирішення проблеми електронних відходів в Україні відповідно до стандартів ЄС.

Також учасники заходу обговорять існуючі практики врегулювання питань поводження з електронними відходами як в країнах Європейського Союзу так і в Україні та нададуть свої пропозиції щодо запропонованих рекомендацій з комплексного вирішення проблеми електронних відходів в Україні відповідно до стандартів ЄС.

До участі в заході запрошуються представники центральних, регіональних та місцевих органів влади; представництв, програм, міжнародних проектів, наукових установ та навчальних закладів, фахівці та експерти, які працюють в сфері поводження з відходами; представники тематичних неурядових організацій, європейського та українського бізнесу і засобів масової інформації.

Заявки на акредитацію представників засобів масової інформації приймаються електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 27 травня 2013 року.

***

Метою проекту «Громадське лобіювання впровадження в Україні європейських підходів до вирішення проблеми електронних відходів», що здійснюється Всеукраїнською екологічною громадською організацією «МАМА-86» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» є громадське лобіювання впровадження стандартів ЄС в Україні для створення ефективної сфери поводження з електронними відходами та створенні прикладу (кейсу) ефективного функціонування на практиці законодавчо закріпленої схеми поводження з електронними відходами.

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Хімічна безпека Новини Громадське лобіювання впровадження в Україні європейських підходів до вирішення проблеми електронних відходів: круглий стіл
Google+