Сучасний стан політики поводження з електронними відходами в Україні та Європейському Союзі: кроки до зближення Друк
Понеділок, 13 травня 2013, 15:44

В рамках проекту «Громадське лобіювання впровадження в Україні європейських підходів до вирішення проблеми електронних відходів», який реалізує Всеукраїнська екологічна громадська організація «МАМА-86»за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження»  підготовлено огляд «Сучасний стан політики поводження з електронними відходами в Україні та Європейському Союзі: кроки до зближення».

Огляд містить результати аналізу стану сучасної політики поводження з електронними відходами як в Україні так і в Європейському Союзі та основних недоліків існуючої системи поводження з електронними відходами в Україні.

Тут представлено експертні рекомендації щодо шляхів конвергенції національного та європейського законодавства стосовно електронних відходів відповідно до директив ЄС, які стануть важливим підґрунтям для громадського лобіювання впровадження в Україні європейських норм у сфері поводження з електронними відходами та можуть бути враховані в існуючих нормативно-правових актах та тих, що готуються, наприклад, в проекті Технічного регламенту з поводження з. відходами електронного та електричного обладнання та в проекті Загальнодержавної програми поводження з відходами на 2013–2020 роки.

Матеріали огляду використано при підготовці публікації «Вирішення проблеми електронних відходів: європейські підходи до української проблеми».

***

Мета Європейської програми  — сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Хімічна безпека Новини Сучасний стан політики поводження з електронними відходами в Україні та Європейському Союзі: кроки до зближення
Google+