П’ять основних висновків вісімнадцятої сесії КСР Друк
Екологізація - Комісія зі Сталого Розвитку (КСР) ООН
П'ятниця, 14 жовтня 2011, 11:59
  • По-перше, велика кількість ініціатив в області ССВ вже реалізуються на національному, а також на регіональному рівнях, хоча часто вони носять різні назви.
  • По-друге, не дивлячись на різницю в найменуваннях або тематичній спрямованості, усі ініціативи мають ряд загальних рис, перш за все тому, що вони направлені на усунення бар'єрів на шляху до реалізації невикористаних взаємовигідних можливостей.
  • По-третє, найбільш успішними є ті ініціативи, які передбачають взаємодоповнюючі партнерські стосунки між урядами, міжнародним співтовариством, громадянським суспільством, приватними підприємствами і іншими основними групами.
  • Вчетверте, не дивлячись на певні успіхи, зберігаються значні економічні, інформаційні, інституційні бар'єри, а також бар'єри, пов'язані з браком потенціалу або політичними обмеженнями, на шляху до ширшого поширення ССВ.
  • І, нарешті, існуючі ініціативи в області ССВ фрагментовані по галузях, національному, міністерському і промисловому рівнях.

З вищесказаного витікають два політичні виводи: по-перше, як і раніше, будуть необхідні активні політичні заходи для подолання бар'єрів на шляху до прогресу; по-друге, знадобиться політична координація і злагодженість для подолання фрагментованості, дублювання і неузгодженості між різними ініціативами і інструментами. Іншими словами, два політичні виводи полягають в тому, що нам необхідно, з одного боку, більше програм ініціатив і, з іншого боку, комплексні рамки програм, які дозволять скоротити фрагментованість і неузгодженість.

Джерело: Альтернативные стратегии и меры для ускорения хода выполнения решений: Десятилетние рамки программ по рациональным моделям потребления и производства [English] [Russian] стр 9
 
Головна Екологізація КСР ООН П’ять основних висновків вісімнадцятої сесії КСР
Google+