Нова Громадська оцінка екологічної політики в Україні Печать
25.06.15 00:00

captionЦього разу провідні експерти оцінюватимуть екополітику, що здійснювалась в Україні у минулому — 2014-му році.

18 червня 2015 року у центральному офісі ВЕГО «МАМА-86» відбулась зустріч експертів з метою обговорення ходу написання Громадської оцінки екологічної політики України 2014.

Захід було проведено Всеукраїнською екологічною громадською організацією «МАМА-86» (ВЕГО «МАМА-86») в рамках проекту «Розбудова екологічної демократії в Україні», що фінансується Європейським Союзом та впроваджується за участі цілої низки громадських екологічних організацій. Даний проект спрямований на покращення екологічної політики України через посилення кваліфікованої участі громадськості у плануванні, реалізації та оцінці екологічної політики.

Вже до кінця літа поточного року очікується перша версія документу, яка буде представлена на широке громадське обговорення для внесення доповнень та коректив. До обговорень також залучатимуться представники державних природоохоронних установ, як столичних так і регіональних.

На зустрічі було обрано головного редактора ГОЕП-2014, обговорювалась методологія написання документу та шляхи проведення регіональних обговорень. Окрім цього відбулось обговорення найважливіших висновків проведеного дослідження ГОЕП-2013, які будуть представлені разом із презентацією Оцінки 2014-го року.

Нагадуємо, що ГОЕП — це документ, підготовлений за спеціально розробленою методологію, що охоплює аналіз різних сторін та аспектів екологічної політики, що впроваджується в Україні в тому чи іншому році. Зокрема, аналізуються виклики політики, поле політики (тобто усі гравці, що мають відношення до описуваного питання), зміни політики, завдання та цілі політики, інструменти політики, її реалізація, та реакція на здійснювану політику. Окремо виносяться висновки та узагальнення.

Громадська оцінка екологічної політики є продовженням практики, започаткованої ще в 2003 році, та відродженої в 2011, що є важливим інструментом для консолідації громадянського суспільства та його залучення до моніторингу, оцінки та впливу на формування майбутньої екологічної політики.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Главная Экологизация Новости Нова Громадська оцінка екологічної політики в Україні
Google+