Вивчення потенціалу регіону Велика Феодосія Печать
Экологизация - Проект «Екологiчне життя людей»
30.09.09 09:24

Резюме локального дослідження, виконаного в рамках проекту «Екологічне життя людей»

Вивчення потенціалу регіону Велика Феодосія з практичного впровадження та активного просування екологічно дружніх технологій

Лук’янова М. Ю.,
Феодосійська міська громадська організація
«МАМА-86-Феодосія»
грудень 2008 р.

Дослідження переважно було спрямовано на вивчення питань використання відновлювальних та альтернативних джерел енергії для промислових та побутових цілей у місті Феодосія, а також селищах та селах Великої Феодосії.

Результати дослідження показали, що зараз найбільш розповсюдженим напрямком у регіоні є використання сонячних колекторів. Основним постачальником геліосистем у регіоні є компанія «Папаеммануель» (Греція). Встановлення та обслуговування геліосистем здійснює ТОВ «Екобуд». Принцип роботи технології базується на перетворенні та використанні сонячної енергії для теплопостачання. Перетворення відбувається за рахунок поглинаючої панелі геліоколлектора.

Також поступово у регіоні починають застосовувати вітряну енергетику. Зараз реалізується проект впровадження малих вітряних установок у Ленінському районі за підтримки міжнародних фондів та Ради міністрів України. Проект реалізується ТОВ «Конкордгруп» (м. Київ).

Результати дослідження також показали, що місцева громада проявляє ініціативу у просуванні екологічно дружнього способу життя шляхом організації власних садівничих ділянок, на яких найближчим часом планується запровадити технології енергозбереження, підходи органічного землеробства, та технології очищення питної та стічних вод.

 
Главная Экологическая жизнь людей Вивчення потенціалу регіону Велика Феодосія
Google+