22 березня — Всесвітній день води Печать
22.03.16 16:27

captionВсесвітній день води, який весь світ відзначає 22 березня, проводиться, в першу чергу, для залучення суспільної уваги до: значення води для всього живого, проблемдоступності та якості води, раціонального використання водних ресурсів, боротьби з деградацією земель та опустелюванням.

В Україні питання доступу до води та санітарії, управління водними ресурсами не втрачають гостроти та актуальності, навпаки загостюються в існуючих умовах і потребують уваги та дій на всіх рівнях.Впродовж багатьох років ВЕГО «МАМА-86» влаштовує різноманітні заходи — інформаційні акції, виставки, уроки та круглі столи по всій Україні на тему Всесвітнього дня води та проблем доступу до води та санітарії в Україні.

Тема Всесвітнього дня води в 2016 році «Вода та робота».

Ідея щодо створення «Дня води» вперше пролунала на конференції ООН, яка була присвячена розвитку та охороні навколишнього середовища, в Ріо-де-Жанейро у 1992 році. Вже в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН прийнято офіційне рішення про проведення 22 березня Всесвітнього дня водних ресурсів. Починаючи з 2000 року кожний Всесвітній день води присвячується певній темі, таким чином підіймаючи нову проблему, пов’язану із забрудненням водних ресурсів і закликають до її вирішення. Однак основні цілі проведення свята залишаються незмінними, серед яких:

  • Надати реальну допомогу країнам, які зазнають дефіцит питної води.
  • Поширити інформацію про важливість охорони водних ресурсів.
  • Залучити на офіційному рівні якомога більше країн до проведення Всесвітнього дня води.
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Главная Питьевая вода и санитария Новости 22 березня — Всесвітній день води
Google+