Всесвітній День води відзначили на Яремчанщині! Печать
25.03.16 11:41

captionЗа ініціативи ЯМЕГО «МАМА-86-Яремче» при співпраці з Карпатським національним природним парком Всесвітній День Води-2016 пройшов цікаво для учнів та вчителів не тільки на Яремчанщині, але і за її межами. Заходи проводилися в рамках проекту «Забезпечення рівного права на воду та санітарію» (ВЕГО «МАМА-86», SIDA).

Так, було проведенно цікаві екологічні уроки в школах Яремчанщини (Яремчанській ЗОШ № 1, Яемчанській ЗОШ № 2, Яблуницькій ЗОШ, Микуличинській ЗОШ), Делятинському навчально-виховному комплексі та Івано-Франківських обласних дитячих центрах гурткової роботи для учнівської молоді (Обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Обласний дитячий туристично-краєзнавчий центр учнівської молоді). Дітям роз’яснювали роль води в природі та життєдіяльності людини, надавалися практичні рекомендації, як поводитися з твердими побутовими відходами, зокрема, як правильно сортувати сміття та економити воду в побуті. Школярі мали можливість переглянути пізнавальну презентацію та цікавий мультфільм на дану тематику і навіть взяти участь у конкурсі малюнків. До екологічної акції долучилась волонтер з Корпусу Миру пані Деніс Капеллі (США). Вона поділилася американським досвідом вирішення проблеми відходів та надала поради, як діти можуть допомагати у збереженні чистого довкілля.

Привертаючи увагу до відзначення Всесвітнього Дня Води, усвідомлюємо, що саме екологічно свідома молодь має всі шанси зберегти чистоту водних ресурсів для себе та для майбутніх поколінь!

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Главная Питьевая вода и санитария Новости Всесвітній День води відзначили на Яремчанщині!
Google+