День води в Києві: від фотовиставки до акції з відновлення витоків Друк
Вівторок, 25 березня 2014, 16:12

captionУ Всесвітній День Води, 22 березня 2014 року, ВЕГО «МАМА-86» за підтримки Водно-інформаційного центру відкрила фотовиставку «Річка Либідь», автором якої є Дмитро Перов, студент географічного факультету Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка.

Фотовиставка — це фоторепортаж зимової та літньої експедицій по річці Либідь 2013 року. Фотовиставка вже експонувалася на День Дніпра 2013 року на Оболонській набережній м. Києва. Організатори виставки вирішили показати киянам та гостям міста, як виглядають нині малі річки великого міста, в які брудні відкриті каналізаційні канави та колектори перетворилися колись повноводні та живі водні артерії міста. Долю річки Либідь розділили всі малі річки міста, яких налічується нині 43.

Відвідувачі музею, яких в цей день було біля 1000, змогли ознайомитися з фотовиставкою та з повною версією фоторепортажу із життя річки Либідь на великому моніторі Музею, почути короткий історичний екскурс у минуле Либіді, поспілкуватися з автором фотовиставки та отримати буклет «Річка Либідь».

Також у цей день було оголошено про акцію з відновлення малих річок Києва, яка планується на 26 квітня 2014 року з нагоди Дня землі та річниці Чорнобильської аварії. Вперше ВЕГО «МАМА-86» організує подібну акцію і планує її провести разом з студентами київських вузів та небайдужими киянами. Місце проведення першої акції — виток річки Глибочиця — запропонував Дмитро Перов. Саме річка Глибочиця була першою з київських малих річок, яку було каналізовано в місті і яка й досі тече тим самим колектором під землею між Верхнім та Нижнім валами на Подолі.

В рамках Дня води 2014 року у Музею води всі охочі мали змогу отримати інфоматеріали, присвячені темі «Взаємозв’язок вода-енергія», які підготувала ВЕГО «МАМА-86»: ліфлети «Вода та Енергія» та «Вода та енергія: світові та українські контексти»; буклет «Компостування»; посібник «Як вирішити проблему стічних вод для окремого домогосподарства у неканалізованій місцевості», інші.

Фотографії відкриття виставки дивіться в нашій галереї
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Питна вода та санітарія Новини День води в Києві: від фотовиставки до акції з відновлення витоків
Google+