Проблеми води та енергії обговорили зацікавлені сторони на конференції Держводагентства України Друк
Вівторок, 25 березня 2014, 17:16

caption21 березня 2014 року Державне агентство водних ресурсів України та Інститут водних проблем і меліорації Національної академії аграрних наук України провели ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію присвячену Всесвітньому Дню Води, гаслом якого у 2014 році є «Вода та Енергія».

Конференція відбулася на базі Бортницького міжрайонного управління водного господарства ім. Гаркуші М.А. Відкривав конференцію та головував Сташук Василь Андрійович, Голова Державного агентства водних ресурсів України, д.т.н., член-кореспондент НААН. У привітальному слові до учасників заходу Василь Андрійович розповів про історію запровадження Всесвітнього дня Води Генеральною Асамблеєю ООН та зазначив, що тема взаємозв’язку води та енергії є дуже актуальним для України. У конференції взяли участь представники регіональних управлінь водних ресурсів, провідних галузевих інститутів, енергетично-промислового сектору, вищих освітніх закладів та представники громадських організацій. Програма конференції була дуже насиченою та різноманітною.

Представник ВЕГО «МАМА-86» — Тетяна Будняк, асистент водного напрямку, виступила на конференції із доповіддю на тему: «Проблеми інтегрованого управління водними та енергетичними ресурсами: світові та українські контексти», продемонструвавши сучасні глобальні та українські основні тенденції щодо розвитку суспільства та водного та енергетичного секторів, гострі проблеми взаємозв’язку водо- та енергопостачання та можливі шляхи їх вирішення. Також присутнім були надані інформаційні матеріали: листівка з тезами доповіді та брифінги Глобального Водного Партнерства українською мовою: «Водна безпека та національні плани адаптації», «Інтегроване управління водою в містах», «Стосовно посух», політичне коротке повідомлення «Інтегроване управління водою в містах».

Від імені Глобального Водного Партнерства України мав можливість виступити Андрій Демиденко та представити «Стратегію Глобального Водного партнерства до 2020 року», означивши основні стратегічні напрямки розвитку ГВП на наступний період та поінформувавши учасників з Програмою інтегрованого управління посухами, в якій бере участь ГВП України з 2013 року.

У заключному слові до учасників заходу Сташук Василь Андрійович подякував усім за жвавий інтерес до тематики конференції та запросив всіх долучитися до наступного заходу приуроченого до століття Гаркуші М.А. — Міжнародної науково-практичної конференції, що буде проведена 11 вересня 2014 року.

Презентації учасників конференції

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Питна вода та санітарія Новини Проблеми води та енергії обговорили зацікавлені сторони на конференції Держводагентства України
Google+