День миття рук у Харківській школі перетворився на свято! Друк
П'ятниця, 23 жовтня 2015, 17:34

caption15 жовтня 2015 року у Харківській ЗОШ № 129 для дітей були проведені навчання правилам гігієни рук. Для учнів 1–2 класів відбулися практичні заняття «Як правильно мити руки». Для учнів 3–4 класів було організовано рольову гру «Що може статися, якщо не мити руки».

Діти, члени ради «ЕКО», проводили уроки в яких пояснювали небезпеку брудних рук, а в шкільній їдальні дослідили «Чи миємо ми руки перед вживанням їжі». Дітлахи гуртку «Юний еколог» дізналися про історію «Дня глобального миття рук». Після перегляду презентації «Вода, санітарія та гігієна» обговорили, в яких випадках інфекція може передаватися через руки. Членом гуртка «Юний еколог», було проведено вікторину «Що ви знаєте про особисту гігієну?» для молодших гуртківців.

Здавалося, що в Україні не треба говорити про елементарні правила особистої гігієни, але той факт, що в Україні й дотепер фіксуються випадки різних гострих кишкових інфекцій і таких небезпечних інфекційних захворювань, як вірусний гепатит А, дизентерія і, навіть, поліомієліт, свідчить про те, що роботу з навчання та нагадування правил гігієни, миття рук слід починати з малюками і нагадувати і дітям як в початкових так і у старших класах з метою набуття дітьми стійких навичок та розуміння необхідності змін відношення до виконання поведінки на все життя.

Більшість згаданих захворювань — це захворювання «брудних рук». Саме тому 15 жовтня в різних містах ВЕГО «МАМА-86» відбулися акції до Глобального дня миття рук (Global Handwashing Day).

В цей день щорічно проходить адвокаційна кампанія глобального масштабу, присвячена поясненню важливості та навчанню елементарній навички — миттю рук з милом.

Саме ця проста процедура, яку має знати і правильно виконувати кожна дитина змалечку є простим, ефективним і дешевим засобом запобігти хворобам і забезпечити безпечне життя.

photo-1 photo-2 photo-3 photo-4

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Питна вода та санітарія Новини День миття рук у Харківській школі перетворився на свято!
Google+