Всесвітній день миття рук відзначили на Яремчанщині Друк
Понеділок, 19 жовтня 2015, 15:32

caption15 жовтня — Глобальний день миття рук (Global Handwashing Day). В цей день щорічно проходить адвокаційна кампанія глобального масштабу, присвячена поясненню важливості та навчанню елементарній навички — миттю рук з милом.

Саме ця проста процедура, яку має знати і правильно виконувати кожна дитина змалечку є простим, ефективним і дешевим засобом запобігти хворобам і забезпечити безпечне життя.

Здавалося, що в Україні про це не треба говорити, але той факт, що в Україні й дотепер фіксуються випадки різних гострих кишкових інфекцій і таких небезпечних інфекційних захворювань, як вірусний гепатит А, дизентерія і, навіть, поліомієліт, свідчить про те, що роботу з навчання та нагадування правил гігієни, миття рук слід починати з малюками і нагадувати і дітям як в початкових так і у старших класах з метою набуття дітьми стійких навичок та розуміння необхідності змін відношення до виконання поведінки на все життя.

Більшість згаданих захворювань — це захворювання «брудних рук». Саме тому 15 жовтня в різних містах ВЕГО «МАМА-86» відбулися акції до Глобального дня миття рук.

Для дітей Яремчанської ЗОШ №1 та Делятинського навчально-виховного комплексу члени організації «МАМА-86-Яремче» провели цікаві екологічні семінари, а для всіх шкіл та дитячих садочків Яремчанщини підготували інформаційні пакети для подальшої просвітницької роботи серед різновікових груп дітей.

Завдяки працівникам відділу екологічної освіти Карпатського національного природного парку, діти дізналися про важливість дотримання правил особистої гігієни. Серед тем також було: як вберегтися від інфекційних хвороб; шляхи поширення інфекцій та як запобігати забрудненню водних ресурсів заради особистого здоров’я та чистого довкілля. Спільно діти та дорослі обговорили ці та багато інших тем з питань безпечного водоспоживання.

Всесвітній День миття рук відзначали завдяки інформаційній та фінансовій підтримці проекту ВЕГО «МАМА-86» «Забезпечення рівного права на воду і санітарію в Україні» та Шведської Агенції Міжнародного співробітництва і розвитку SIDA.

yaremche-1 yaremche-2 yaremche-3 yaremche-4 yaremche-5 yaremche-6 yaremche-7 yaremche-8

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Питна вода та санітарія Новини Всесвітній день миття рук відзначили на Яремчанщині
Google+