Семінар-тренінг «Безпечне водопостачання та санітарія в сільській місцевості» (анонс) Печать
10.10.13 08:58

131031-1101 nova_kakhovka_water_workshop_t31 жовтня – 1 листопада 2013 р. у Новій Каховці Херсонської області відбудеться семінар-тренінг на тему «Безпечне водопостачання та санітарія в сільській місцевості» для сільських голів та зацікавлених сторін.

Організатор заходу – громадська організація «МАМА-86-Нова Каховка» у співпраці з ВЕГО «МАМА-86». Семінар проводиться за підтримки Глобального водного партнерства (ГВП) України та за участю фахівців – представників Експертної групи з питань стійкої санітарії ГВП Центральної та Східної Європи та Українського науково-дослідного інституту екологічних проблем (УкрНДІЕП), м. Харків.

Мета семінару-тренінгу – ознайомити представників місцевої влади та зацікавлених сторін із сучасними підходами та економічно доступними й ефективними технічними рішеннями проблем водопостачання та очистки стічних вод для сільських громад, малих підприємств харчової та сільськогосподарської галузей господарства. У рамках семінару-тренінгу будуть розглянуті такі питання:

  • використання біогазової установки для очищення та знезараження стічних вод птахофабрик, молокозаводів, селищ;
  • реконструкції систем водовідведення та санітарного очищення неканалізованих населених пунктів.

Другий день заходу буде присвячений наочному ознайомленню з роботою різних типів очисних споруд, що працюють у Новій Каховці, і можливостями реконструкції очисних споруд с. Обривка Новокаховської міськради.

Програма заходу додається.

Семінар-тренінг розрахований на 40 учасників.

Організатори заходу забезпечують проживання і харчування учасників семінару.

Для участі у семінарі-тренінгу потрібно не пізніше 25 жовтня 2013 р. надіслати заявку на електронну адресу

Нова Каховка вже вдруге приймає подібний захід. У 2010 році за підтримки міської влади проводилася конференція «Проблеми та їхнє вирішення в галузі водовідведення Нижньо-Дніпровського регіону».

У місті напрацьовано досвід вирішення проблем забезпечення безпеки питної води та очистки стічних вод.

 

Програма семінару-тренінгу (проект)

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Главная Питьевая вода и санитария Новости Семінар-тренінг «Безпечне водопостачання та санітарія в сільській місцевості» (анонс)
Google+