Онлайновий курс лекцій "Інтегроване управління водними ресурсами в умовах змін клімату: досвід України" Друк
Вівторок, 14 травня 2013, 00:00

130514 gwp_online_lecture_in_kyiv_university_t14 травня 2013, Київ — У травні 2013 року ВЕГО "МАМА-86" розмістила у вільному доступі онлайн курс лекцій "Інтегроване управління водними ресурсами в умовах змін клімату: досвід України". Цей курс започаткувало ГВП-Україна за підтримки ГВП Центральної та Східної Європи. Він спрямований на просування теорії та практики ІУВР з урахуванням адаптації до надзвичайних природних явищ в Україні, а також представлення здобутків українських фахівців водного сектору для поширення їхнього досвіду як в України, та і за її межами, насамперед для колег з ГВП у регіоні ЦСЄ, Кавказу та ЦА (через це курс підготовлено російською мовою з англійськими субтитрами).

Наразі курс складається з трьох лекцій: вступна лекція експерта ГВП-Україна Андрія Демиденка "Особливості переходу до інтегрованого управління водними ресурсами в пострадянських країнах", лекція доктора біологічних наук Сергія Афанасьєва, Інститут гідробіології НАНУ, "Водна рамкова директива ЄС: загальні принципи та методологія оцінки екологічного статусу" та лекція професора Олександра Ободовського, Київський національний університет імені Т. Шевченка, "Гідроморфологічна оцінка річкових водних об'єктів". Курс доступний онлайн за посиланнями www.youtube.com/playlist?list=PLeJ1Ix5jTF2ja73G5299s3Q-wecB54R2Z (російською) та www.youtube.com/playlist?list=PLeJ1Ix5jTF2gnnTBGmMd5PEFjaw-9dj_F (з англійськими субтитрами).

14 травня 2013 р. відбулося перше представлення курсу для групи магістрів-студентів, аспірантів та співробітників кафедри гідрології та гідроекології географічного факультету Київського національного університету імені Т. Шевченка за сприяння професора Олександра Ободовського.

Глобальне водне партнерство (ГВП) було засноване у 1996 році з метою сприяння інтегрованому управлінню водними ресурсами. ГВП – мережева неприбуткова організація, що складається наразі з 2800 партнерських організацій у 167 країнах. ГВП України було засноване у 2006 році і входить до Регіонального водного партнерства – ГВП Центральної та Східної Європи. ВЕГО "МАМА-86" була одним із засновників цього партнерства в країні, а з квітня 2012 року виконує представницькі та адміністративні функції Водного партнерства України.

dsc04120

dsc04127

dsc04122

dsc04125

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Питна вода та санітарія Новини Онлайновий курс лекцій "Інтегроване управління водними ресурсами в умовах змін клімату: досвід України"
Google+