ВЕГО «МАМА-86» провела Міжнародний День води з дітьми Друк
П'ятниця, 05 квітня 2013, 11:04

iywc-3013-rus22 березня 2013, Київ — ВЕГО «МАМА-86» взяла участь у заходах, присвячених Міжнародному Дню води, у ліцеї № 227 імені М.М. Громова та Печерській гімназії № 75.

У цих заходах, проведених за сприяння ВЕГО «МАМА-86», а також Управління водних ресурсів у м. Києві та Київській області, взяли участь близько 200 учнів, вчителів і запрошених гостей, представників влади та громадських організацій.

У ліцеї був проведений семінар «Збережемо водні ресурси для наступних поколінь», до якого ліцеїсти підготували доповіді з питань водокористування, проблем малих річок, фізичних властивостей води, сучасного стану підземних вод України, основних підходів до раціонального використання питної води.

Наталія Чижмакова, керівник Київського міського осередку ВЕГО «МАМА-86»: «Вода не має політичних і культурних кордонів, будь то місцеві, регіональні або національні. Вода є загальним ресурсом, а отже водокористування повинно враховувати широкий спектр суперечливих інтересів»Керівник Київського міського осередку ВЕГО «МАМА-86» Наталія Чижмакова виступила з доповіддю «Міжнародний рік водного співробітництва ООН». Вона також розповіла про роботу міської влади з позначення на місцевості прибережних захисних смуг київських водойм і закликала учнів не пошкоджувати ці знаки.

Начальник відділу водних ресурсів у м. Києві управління водних ресурсів у м. Києві та Київській області Микола Рибіцький та координатор проектів Української молодіжної кліматичної асоціації Сергій Єфімов розповіли про водне законодавство України, водні ресурси Києва та вплив на водні ресурси змін клімату. Учні змогли докладніше дізнатися про якість питної води в Києві, водні об’єкти міста, освітні Інтернет-ресурси з питань охорони довкілля.

Директор ліцею Юлія Роман, директор ліцею: «Сподіваюсь, кожна людина обере свій шлях, який буде в гармонії з природою, бо ми є невід’ємною частиною живого»Юлія Роман наголосила на важливості екологічного виховання не тільки учнів, а й батьків. На її думку, сьогодні кожен може зробити свій внесок у раціональне водокористування, охорону та відтворення водних ресурсів.

За словами вчителя екології та біології Софії Лазарчук, Всесвітній День води покликаний нагадати людям про необхідність бережливого ставлення до водних ресурсів, оскільки брак води став сьогодні гострою проблемою для багатьох мешканців планети.Софія Лазарчук, вчитель екології та біології: «Швидка урбанізація, забруднення навколишнього середовища та зміна клімату загрожують ресурсам, у той час як попит на воду зростає»

У гімназії були проведенні спеціальні уроки для учнів молодших класів, під час яких діти переглянули фільм ВЕГО «МАМА-86» про воду та санітарію. Член Київського міського осередку організації Олена Зубко розповіла про воду в природі та людському організмі, основні правила збереження води.

Представники ВЕГО «МАМА-86» також передали гімназії та ліцею плакати з хімічної безпеки і про «подорож водяної крапельки», книжечку екологічних порад.

Всесвітній День води, започаткований Генеральною Асамблеєю ООН з 1993 р., щорічно відзначають 22 березня з метою привернення уваги до важливості прісної води та раціонального використання водних ресурсів. Особливість цьогорічних заходів — проведення їх у Міжнародний рік водного співробітництва ООН.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Питна вода та санітарія Новини ВЕГО «МАМА-86» провела Міжнародний День води з дітьми
Google+