Вода як джерело життя – студенти феодосійського технікуму присвятили воді семінар Друк
Четвер, 21 березня 2013, 00:00

p1020121 t21 березня 2013, Феодосія, АРК — Напередодні Всесвітнього Дня води у Феодосійському політехнікумі відбувся семінар "Вода – джерело життя". Захід, у якому взяли участь 30 студентів, організувала Вікторія Матисова – класний керівник групи БУ 11 1/9 і член громадської екологічної організації "МАМА-86-Феодосія".

У своїх доповідях учасники семінару висвітлили різноманітні питання, пов’язані з водними ресурсами України, Криму та Феодосії, роллю води в людському житті, якістю питної води, правом людини на воду. Студенти також обговорили основні положення Протоколу про воду та здоров'я та його реалізацію в Україні.

На семінарі були використані буклети, надані організацією "МАМА-86- Феодосія", а також пакет інформаційних матеріалів, розроблений центральним офісом ВЕГО "МАМА-86" у Києві.

Всесвітній День води, започаткований Генеральною Асамблеєю ООН з 1993 р., щорічно відзначають 22 березня з метою привернення уваги до важливості прісної води та раціонального використання водних ресурсів. Особливість цьогорічних заходів — проведення їх у Міжнародний рік водного співробітництва ООН.

p1020117

p1020124

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Питна вода та санітарія Новини Вода як джерело життя – студенти феодосійського технікуму присвятили воді семінар
Google+